BuzzyContent

Media Społecznościowe

vec01

Media Społecznościowe

Zwiększymy Twoją rozpoznawalność w Internecie, przy pomocy kreatywnych i chwytliwych reklam na popularnych wyszukiwarkach i portalach, takich jak Google, Facebook, Instagram czy LinkedIn. Pokażemy im kim jesteś, zaprezentujemy Twój genialny produkt i pobudzimy sprzedaż.

Tworzenie stron biznesowych (profili firm) w mediach społecznościowych

Aby odnieść sukces w marketingu cyfrowym, każda firma potrzebuje dwóch nóg na których może stabilnie przeć do przodu. Pierwsza jest oczywista – to strona internetowa, która jest centrum dowodzenia. Jest ona bazą danych o klientach i ich preferencjach zakupowych. Ale potrzebujesz także obecności w mediach społecznościowych. Posiadanie strony biznesowej na Facebooku lub LinkedIn może być równie ważne, jak Twoja główna strona internetowa. Większość przedsiębiorców jest dziś świadomych siły portali społecznościowych w marketingu i sprzedaży. Oni wiedzą, że najważniejsze jest, aby  profil firmowy nieustannie tętnił życiem. Pusty Business Page to jak sklep z pustymi półkami. Wieje PRL-em?

vec02
Digital Marketing Services | Google Ads | Facebook Ads | BuzzyContent

Kompleksowe prowadzenie mediów społecznościowych.

Masz ochotę regularnie publikować w mediach społecznościowych, ale nie wiesz jak to robić? A może zwyczajnie nie masz na to czasu? Nie jest to łatwe, chyba że masz wiedzę, solidny plan działania i sprawdzoną strategię do wdrożenia. Wpisy nie mogą pojawiać się przypadkowo. Seria postów musi łączyć się w spójną, logiczną całość. Trzeba to dobrze przemyśleć i zaplanować. Publikowanie ad hoc powoduje chaos, a to jest coś, czego nie potrzebujesz– nikt go nie potrzebuje.