BuzzyContent

O nas

O Buzzy Content

Gratulacje! Udało Ci się!

Dotarłeś aż do… strony O NAS.

W przypadku większości stron internetowych nawet tak niewielki sukces jest nieosiągalny, ponieważ użytkownicy często wychodzą po przeczytaniu kilku zdań na stronie głównej. Wiesz dlaczego tak się dzieje? Ponieważ trafiają oni na strony, które nie przyciągneły ich uwagi. Nadal większość stron pisana jest językiem zbyt formalnym lub w centrum uwagi jest nie odwiedzający, a firma, która  wylicza swoje certyfikaty, nagrody i sukcesy. NIKOGO TO NIE INTERESUJE! 😊 Kluczem do zatrzymania odwiedzającego witrynę jest pokazanie mu korzyści, jakie odniesie z zawartej z Tobą realacji biznsowej. O tych korzyściach opowiemy mu w bezpośrednim dialogu, naturalnym dla niego językiem tak, jakby to była zwykła koleżeńska rozmowa.

Dobra kopia internetowa sprawia, że ​​czytelnicy nie mogą się oderwać od czytania, ponieważ są zaintrygowani, chcą wiedzieć co będzie w kolejnym zdaniu.

 Teraz, kiedy tu jesteś, mogę założyć, że zdobyliśy Twoją uwagę.

About01
Buzzy Content AS jest Spółką Akcyjną zarejestrowaną w Norwegii.
circle1
Misja, w którą wyruszyliśmy…

Przez lata rozwinęliśmy globalną sieć ekspertów branżowych. Teraz wspólnymi siłami będziemy rozwijać Twój biznes i elektryzować Twoje działania marketingowe, wdrażając soczyste, uwodzicielskie i spersonalizowane techniki copywritingu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci rozwijać Twój biznes.

circle1
Buzzy Content AS w pigułce.

Buzzy Content AS oferuje najwyższej jakości usługi reklamy cyfrowej i copywritingu. Jesteśmy skoncentrowani na marketing międzynarodowy w 7 językach obych. Tworzymy błyskawicznie konwertujące treści w języku angielskim, norweskim, duńskim, szwedzkim, polskim, rosyjskim i ukraińskim. Oznacza to, że nasz copywriting pomoże Ci dotrzeć do docelowych odbiorców w Skandynawii i Europie Środkowo-Wschodniej w ich ojczystych językach. Nic nie przemawia do Klienta tak dobrze, jak wiadomość w ojczystym języku. Zapewnimy Ci content bijący na głowę konkurencję. Nasza Agencja Reklamy Cyfrowej i Copywritingu powstała z pasji, niezwykłego zaangażowania i doświadczenia. Buzzy Content AS jest spółką akcyjną zarejestrowaną w Norwegii, jednak pracujemy z wielu miejsc na całym świecie. Wszyscy służymy sobie pomocą korzystając z wzajemnej, zawsze aktuanej wiedzy podczas wykonywania usługi dla każdego naszego Klienta.

 

Śledź nas na Facebooku i Linkedinie!

Wypełnij formularz, a my się odezwiemy.