BuzzyContent

Reklama Cyfrowa PPC

Reklama Cyfrowa | PPC

Zwiększymy Twoją rozpoznawalność w Internecie, przy pomocy kreatywnych i chwytliwych reklam na popularnych wyszukiwarkach i portalach, takich jak Google, Facebook, Instagram czy LinkedIn. Pokażemy im kim jesteś, zaprezentujemy Twój genialny produkt i pobudzimy sprzedaż.

Facebook Ads | Reklamy na Facebooku

Z 2,8 miliardem aktywnych użytkowników miesięcznie Facebook jest największym portalem społecznościowym na świecie. Niemało, prawda? Pomyśl o tych wszystkich ludziach, którzy scrollują godzinami i oglądają niektóre z Twoich reklam na swoich telefonach… i kupują od Ciebie. Facebook jest dwa razy większy od swojego młodszego brata – Instagrama. Jest to najbardziej oczywisty wybór dla większości firm, zwłaszcza ze względu na jego popularność oraz zasięg, który jest ogromny. Reklama na Facebooku jest bardzo skuteczna, a w porównaniu do innych platform, najkorzystniejsza cenowo.

vec02

Instagram Ads Services | Reklamy na Instagramie

Z 1,3 miliardem aktywnych użytkowników miesięcznie Instagram jest młodszym bratem Facebooka. Ponieważ jest to portal do udostępniania zdjęć, przyciągniesz tu potencjalnego Klienta wysokiej jakości treściami multimedialnymi. Zdjęcia, a przede wszystkim dynamiczne filmy w Insta przykuwają uwagę. Jeśli Twoi odbiorcy kupują oczami, a Twój produkt ma być piękny, to Instagram może być dla Ciebie najlepszym wyborem. Platforma wciąż rośnie! Jeszcze tylko 1,5 miliarda, a dogoni Facebooka.  Instagram bije również Facebooka pod względem zaangażowania (udostępnienia, polubienia, komentarze itp.)

LinkedIn Ads | | Reklamy na LinkedIn

Misja platformy LinkedIn jest prosta – połączyć profesjonalistów z całego świata, aby się rozwijali, robili biznes i odnosili sukcesy. LinkedIn ma 740 milionów aktywnych członków w 200 krajach na całym świecie. Jeśli prowadzisz działalność nastawioną na B2B w wielu krajach, powinieneś działać na tej platformie. To nie tylko sieć dla profesjonalistów, ale zapewnia doskonałe możliwości kierowania oferty do potencjalnych klientów. Możesz  łatwo dotrzeć np. do „menedżera w Twojej branży, który mówi w określonych językach i mieszka w konkretnym miejscu” a potem mu coś sprzedać (o ile opanowałeś social selling i znasz język, którym się posługuje). Platforma pozwala posortować i odsiać wszystko, co nieistotne, na przykład osoby niebędące osobami prowadzącymi działalność gospodarczą, które np. mogą natknąć się na Twoje reklamy w innych sieciach społecznościowych jak Facebook czy Instagram. To sprawia, że reklamy na LinkedIn są nieco droższe, ale hej! w tym basenie pływają tylko rekiny.

infographics1