BuzzyContent

B2B Copywriting

vec01

B2B Copywriting

Zwiększymy Twoją rozpoznawalność w Internecie, przy pomocy kreatywnych i chwytliwych reklam na popularnych wyszukiwarkach i portalach, takich jak Google, Facebook, Instagram czy LinkedIn. Pokażemy im kim jesteś, zaprezentujemy Twój genialny produkt i pobudzimy sprzedaż.

Teksty sprzedażowe i reklamowe

Potrzebujesz atrakcyjny tekst sprzedażowy, ale nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie! Zrobimy to za Ciebie. Opowiedz nam tylko troche o swoich idealnych klientach, ofercie i o Twoich celach. Następnie wybierz język, w którym chcesz reklamować, a my z przyjemnością zajmiemy się resztą. Znamy się na tym! Tworzenie intrygujących tekstów reklamowych to nasza specjalność.

vec02
Digital Marketing Services | Google Ads | Facebook Ads | BuzzyContent

Treści na strony WWW

Każdy właściciel firmy chce, aby strona internetowa jego firmy znajdowała się na szczycie wszystkich wyników wyszukiwania. Aby tam trafić, treści na stronie muszą być zoptymalizowane pod różnymi aspektami; zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek. Wdrażając najnowsze sprawdzone i skuteczne techniki pozycjonowania (SEO) i copywritingu, których nauczyliśmy się od liderów branży, możemy pomóc Twojej stronie internetowej piąć się coraz wyżej w rezultatach wyszukiwarek jak np. Google.

SEO optymalizacja nagłówków i opisów stron (meta description)

Chcesz, aby Twoje posty na blogu były klikane i czytane? Nawet najlepsze wpisy blogowe nie zostaną przeczytane, dopóki nie zwrócą na siebie uwagi chwytliwym nagłówkiem. Nie tylko to! Chwytliwy nagłówek sam w sobie nie wystarczy. Musi on być doskonale zoptymalizowany wg zasad SEO tak, aby zawierał słowa kluczowe, które mają odpowiednią liczbę miesięcznych wyświetleń w wyszukiwarkach takich jak Google. To dotyczy również meta description – dobrze zoptymalizowana zwiększy liczbę wejść  i ruch na Twojej stronie.