BuzzyContent

Animacje 2D

Wyślij swoją firmę na wyższy level! Zjednaj sobie serca i portfele klientów za pomocą Animacji 2D.

Jeśli Twoja firma nie posiada profesjonalnej animacji video, prawdopodobnie kilka razy w tygodniu koło nosa przechodzi Ci potencjalny Klient. Każdy wie, jak trudno jest przebić się przez komunikacyjny chaos w dzisiejszej digitalnej dżungli i jak ciężko jest zostać zauważonym.

Explainer, czyli dobrze przygotowany i angażujący film objaśniający, może zwiększyć współczynniki konwersji (CTR) aż o 80%! Nie powinno zatem dziwić, iż ponad 76% marketerów twierdzi, że dobry explainer jest czarnym koniem w wyścigu o nowego klienta.

SEO Copywriting

Zwróć na siebie uwagę – pokaż czym się wyróżniasz

Aby biznes prosperował, potrzebni są Klienci, a nic nie zwraca ich uwagi tak bardzo, jak krótkie, dynamiczne, animowane reklamy czy filmiki ukazujące meritum działalności każdej firmy, zwane Explainerami. Takie animacje skutecznie angażują widza i skupiają jego uwagę, w prosty sposób ukazując specyfikę produktów lub usługi danej firmy. Im bardziej działalność Twojego biznesu jest innowacyjna, tym bardziej potrzebujesz Explainera, aby dobitnie zobrazować, jakie korzyści wypłyną z dokonania zakupu właśnie u Ciebie.

U nas masz to na wyciągnięcie ręki! Dzięki naszym gotowym zestawom animowanych produktów, Twoja firma w przeciągu zaledwie miesiąca będzie mogła zacząć pozyskiwanie nowych klientów za pomocą genialnego produktu (i to w bardzo przystępnej cenie!).

Dopasowane do Twoich potrzeb

Wiemy, że każdy biznes jest inny. Fundamentem naszej oferty są zestawy animacji w stałej cenie, aby dać Ci pełną przewidywalność kosztu inwestycji. Jednakże, istnieje możliwość rozszerzenia poszczególnych zestawów o dodatkowe produkty, które sprawią, że animacja jeszcze lepiej ukaże meritum Twojego biznesu.  Wszystko po to, aby efekt końcowy był piorunujący.

Po dokonaniu wyboru zestawu, możesz dodać dodatkowego lektora, dodatkową wersję językową, lepszą rozdzielczość, ścieżkę dźwiękową stworzoną na zamówienie lub niestandardowy format video.

Jesteśmy ekspertami w produkcji animacji 2D. Nasza firma działa na terenie Norwegii, ale mamy również lektorów i scenarzystów z UK, USA, Danii, Szwecji, Polski, Ukrainy i Rosji. Pracujemy z formatem 2D, ponieważ jest on bardzo angażujący dla widza, ale jednocześnie znacznie tańszy w produkcji od równie angażującego formatu 3D.

2D Animation | Digital Marketing Agency | BuzzyContent

Nasze ostatnie projekty

Digital Marketing Services | Google Ads | Facebook Ads | BuzzyContent

Prowadzisz biuro PR lub agencję reklamową?

Napisz do nas w celu nawiązania stałej współpracy na jeszcze lepszych warunkach. Zostań naszym stałym partnerem i ciesz się wynikającymi z tego benefitami.

Ceny zestawów

Basic
8000 NOK
Starter
16000 NOK
Plus
24000 NOK
Pro
32000 NOK
ScenariuszTakTakTakTak
LektorTakTakTakTak
Animacja TakTakTakTak
Ścieżka dźwiękowaTakTakTakTak
Efekty dźwiękoweTakTakTakTak
Długość20 sekund40 sekund60 sekund90 sekund
Rodzaj animacji2D2D2D2D
Dedykowany opiekun projektuNieNieTakTak
Dostępne wersje językoweEnglish onlyNorwegian or EnglishNorwegian or EnglishNorwegian or English
RozdzielczośćHD (720p)HD (720p)Full HD (1080p)Full HD (1080p)
Koszt przedłużenia o 10 sekund3000 NOK3000 NOK3000 NOK3000 NOK
Czas produkcji (dni robocze)15 202020
Zamów BasicZamów StarterZamów PlusZamów Pro

Wybierz dodatkowe produkty

Do naszych gotowych zestawów możesz dowolnie dobrać kolejne produkty w celu wzbogacenia swojej animacji.

Dodatkowe sekundy

To Ty ostatecznie decydujesz, jak długo będzie trwać Twoja animacja. Gotowe zestawy możesz wydłużyć o dodatkowe sekundy. Daje Ci to elastyczność dopasowania scenariusza do animacji bez nabywania droższego zestawu.

Dodatkowe wersje językowe

Działasz na arenie międzynarodowej? Bardzo dobrze! Stworzymy dla Ciebie animację w dowolnym języku. Współpracujemy z gronem profesjonalnych lektorów z całego świata. Głos męski, żeński, poważny lub komiczny. Mamy to!

Rozdzielczość Full HD

Animacje w naszych najtańszych zestawach (Basic, Starter) tworzone są w rozdzielczości HD (720p). Jest to zazwyczaj wystarczająca rozdzielczość dla większości platform. Jeśli jednak życzysz sobie otrzymać lepszą jakość, która jeszcze lepiej będzie się prezentować na większym ekranie, wyprodukujemy animację w Full HD (1080p). Jeśli myślisz o bardzo krótkiej animacji na mini bilbord, jest to wskazana rozdzielczość dla Twojej animacji. Rozdzielczość Full HD jest zawarta w cenie większych zestawów, dlatego może się okazać, że pakiet Plus lub Pro będą dla Ciebie jednak najlepszym wyborem.

Modyfikacje

Jeśli za jakiś czas zażyczysz sobie wprowadzenia zmian do animacji, chętnie się tego podejmiemy. Zapłacisz wtedy za faktyczny czas pracy.

Ścieżka dźwiękowa od kompozytora

Jeśli za cel stawiasz sobie stworzenie czegoś bardzo nietuzinkowego i chcesz, aby finezji dodała unikalna ścieżka dźwiękowa, dajemy Ci taką możliwość. Współpracujemy z kompozytorami i producentami, którzy wyprodukują audiotrack Twoich marzeń. Zabaw się w dyrygenta, a nasza orkiestra zajmie się całą resztą.

Pliki źródłowe

Jeśli nie chcesz pozbawić się możliwości późniejszej, samodzielnej modyfikacji animacji, potrzebny Ci będzie oryginalny plik (źródłowy).

Dodatkowy format

Dostarczamy każdy dostępny format pasujący do wszystkich platform społecznościowych, takich jak Tik Tok, Snapchat, Instagram, Facebook, łącznie ze Stories i Reels. Może potrzebna Ci skrócona kwadratowa wersja na Instagram? Lub video wertykalne na Snapchata? Nie rezygnuj z możliwości pozyskiwania klientów, jakie dają media społecznościowe. Dopasuj swoją animację do platformy, na której Twoje grupy docelowe są najaktywniejsze.

Napisy

Nasze animacje trwają od 20 do 90 sekund. W tak krótkiej projekcji każde słowo jest na wagę złota. Wiele osób po raz pierwszy obejrzy Twoje video bez dźwięku. Niestety, dźwięk często zagłuszany jest przez otoczenie. Bywa tak np. w poczekalni, pojazdach komunikacji miejskiej, na ulicy, czy w restauracji. Ciężko wtedy usłyszeć cały komunikat. Nie można też zapominać o osobach niesłyszących. Napisy zsynchronizowane z animacją zapewnią klarowny przekaz całej wiadomości.

Gra aktorska

Standardowo, w każdy nasz zestaw animacji wchodzi głos jednego lektora. Profesjonalny aktorski głos, który potrafi przyciągnąć uwagę odbiorcy, aby przekazać komunikat, jest na wagę złota. Bez tego animacja nie ma szans na powodzenie. Jednak czasami jeden głos to za mało, aby przebić konkurencję. Jeśli myślisz, że drugi, czy nawet trzeci głos sprawi, że animacja będzie biła na głowę głównego konkurenta, ten dodatek może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Kampanie Reklamowe

BuzzyContent istnieje i prężnie się rozwija dzięki efektywnemu pozyskiwaniu leadów i rozwijaniu sprzedaży dla swoich Klientów. Jesteśmy specjalistami w przeprowadzaniu kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google oraz w mediach społecznościowych, na platformach takich jak Facebook, Instagram oraz LinkedIn.

Zamawiając u nas animację 2D, oferujemy Ci przeprowadzenie kampanii po bardzo atrakcyjnej cenie (-30% PRZEZ PIERWSZY MIESIĄC). Znamy kod kulturowy oraz preferencje zakupowe grup docelowych w krajach, w których prowadzimy kampanie PPC. W ten sposób osiągniesz możliwie najwyższe CTR i ROI. Na dodatek zmaksymalizujemy ten efekt dzięki zapoznaniu się z Twoją marką, produktem i usługą podczas procesu tworzenia animacji. Dotrzemy do Twoich grup docelowych we właściwym miejscu, o właściwej porze i w najlepszym możliwym formacie. Robimy kampanie skazane na sukces.

Nie jest przypadkiem, że marka BuzzyContent rozwija się tak szybko. Wiemy dokładnie, jak należy wyeksponować każdy produkt, aby przykuł uwagę odbiorcy. Angażujące, dynamiczne video wspomagane dobrze dobraną muzyką, zwiększają ilość ekspozycji, zasięgi oraz wyzwalają pozytywne reakcje w Social Mediach. To wszystko w rezultacie końcowym przekłada się na rosnącą sprzedaż.

Pracujemy z najlepszymi w swoim fachu – lektorami, scenarzystami, kompozytorami. Najlepsi ludzie z różnych zakątków świata stworzą dla Ciebie animację 2D, którą zjednasz sobie serca i portfele przyszłych Klientów.

Buzzy Content

Mam pytanie odnośnie Animacji 2D dla mojej firmy

Produkcja animacji 2D w praktyce:

Doradztwo

Każdy projekt jest inny. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, chętnie je rozwiejemy odpowiadając na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Chcemy, aby efekt końcowy był piorunujący. Porada u naszych ekspertów jest darmowa, dlatego nie zwlekaj z rozwianiem swoich wątpliwości.

Kilka rad na start

Nikt nie zna Twojego produktu i klientów lepiej niż Ty. Dlatego zastanów się dokładnie, co powinien zawierać film i jaki jest jego nadrzędny cel. Naszym zadaniem jest jak najlepsze zaprezentowanie tego konceptu na ekranie w wiadomości skompresowanej do minuty lub dwóch. Aby tego dokonać, kluczowe jest wypracowanie pancernego, dobrze przemyślanego i ułożonego planu działania.

hm7-14

Do startu, gotowi … START!

Czy czujesz, że nadszedł już czas, aby zaprowadzić swoją firmę na szczyt? Promocja firmy za pomocą animacji 2D będzie strzałem w dziesiątkę! Nie daj się wyprzedzić konkurencji – skontaktuj się z nami już dziś!

Masz minutę? O, jak dobrze!
Abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby, wypełnij proszę te 3 okienka.